Vyčesávání srsti a chlupů

vyčesávejte a kartáčujte svoje psy odsávaným kartáčem Foolee Air a zabvíte se chlupů špíny, které pes nosí v kožichu domů

Srst domácích mazlíčků je nejenom zdrojem radosti při hlazení a mazlení, ale taky starost s péčí o ni. Nejjednodušší je pravidelné vyčesávání.

Pro tento případ je jako novinka u HYLY řada vyčesávacích a kartáčovacích odsávaných nástavců. Co vyčešete, je Hylou odsáto a zbavíte se tak poletujících chlupů ve vzduchu a na podlaze.

Navykání na vyčesávání je nejlepší pozvolné

Je dobré psa nebo kočku na vysávání postupně navyknout. Nejdříve je nechte všechno očuchat a seznámit se s vyčesávacím nástavcem i hadicemi. Pak začněte vyčesávat jen holým nástavcem, pak přidáte hadici a nakonec HYLU. Ta může být ve vedlejší místnosti a zapínáte a vypínáte ji dálkovým ovládáním, které je u HYLY  EST standardem. Časem si zvířata vysávání zamilují, protože jim proud vzduchu příjemně čechrá kožich. Pro inspiraci se podívejte  na video.

Rychlá a čistá práce

Výhodou pro vás je byt nebo dům s minimem chlupů po podlaze a vybavení. Co zbyde, HYLA lehce uklidí. Benefitem je , že odsajete nejenom volné chlupy a srst, ale i nečistoty přinesené z venku, případně lezoucí cizopasníky jako klíštata, blechy a jejich vajíčka. Všechno to skončí ve vodě a bezpečně zlikvidované. Tento postup můžete uplatnit jak u psů, tak i u koček či jiných chlupatých zvířat. je jedno, jestli máte jezevčíka nebo retrívry, čím kratší a ostřejší chlupy, tím hůře se běžným vysavačem odstraňují.

Vodním vysavačem doma navíc  rychle a pořádně uklidíte, protože běží  jako pračka vzduchu. Tak stáhnete z bytu i jemné chloupky, které poletují vzduchem, dostávají se do skříní i do jídla. Pokud se pejsek někde neslušně zachová, tak to můžete odstranit se základním příslušenstvím a nemusíte nic objednávat. Tento multifunkční vysavač si můžete tady vypůjčit a vyzkoušet, není nutné ho rovnou kupovat.

Líbí se vám tento článek ? Tak dejte like  a sdílejte ho vašim přátelům na FB. Svoje osvědčené rady napište do komentáře pod článkem pro ostatní 🙂

Komentáře